Katalogový list č. ELOSOS1719019
| Název: | Průchozí svornice UK 16 PHOENIX CONTACT 3006014 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1719019 |
| EAN: | 4017918091286 |
| Kód dodavatele: | 3006014 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Hloubka: | 54 mm |
| Jmenovité napětí: | 800 V |
| Šířka: | 10,2 mm |
| Výška: | 42,5 mm |
| Jmenovitý proud In: | 76 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Typ elektrického připojení 1: | šroubové připojení |
| Počet připojovacích míst: | 2 |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ano |
| Interně propojené fáze: | ano |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,5-4 mm2 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,5-16 mm2 |
| Typ elektrického připojení 2: | šroubové připojení |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,5-0,5 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,5-10 mm2 |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Provozní teplota: | -60-110 °C |