Katalogový list č. ELOSOS1718736
| Název: | Elektronický přístrojový jistič EC 1 12DC/6A S-R PHOENIX CONTACT 3000765 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718736 |
| EAN: | 4046356708609 |
| Kód dodavatele: | 3000765 |
| Recyklační poplatek: | 0,07 Kč |
| Počet pólů: | 1 |
| Výška: | 80 mm |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ pojistky.: | elektronické |
| Okolní teplota během provozu: | -20-60 °C |