Katalogový list č. ELOSOS1718732
| Název: | Elektronický přístrojový jistič EC 1 12DC/1A S-R PHOENIX CONTACT 3000760 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718732 |
| EAN: | 4046356708548 |
| Kód dodavatele: | 3000760 |
| Recyklační poplatek: | 0,07 Kč |
| Počet pólů: | 1 |
| Výška: | 80 mm |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ pojistky.: | elektronické |
| Okolní teplota během provozu: | -20-60 °C |