Katalogový list č. ELOSOS1718605
| Název: | Jednotlivá relé REL-MR-230AC/21-21AU/MS PHOENIX CONTACT 2987998 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718605 |
| EAN: | 4046356481007 |
| Kód dodavatele: | 2987998 |
| Recyklační poplatek: | 0,02 Kč |
| Hloubka: | 25 mm |
| Šířka: | 12,7 mm |
| Výška: | 29 mm |
| S LED indikací: | ne |
| Typ ovládacího napětí: | AC |
| Počet spín. kontaktů.: | 0 |
| Počet přepín. kontaktů: | 2 |
| Počet rozpín. kontaktů.: | 0 |
| Typ spínacího kontaktu: | jednoduchý kontakt |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Nominální proud: | 0,0035 A |
| Řídící napáj. napětí AC 50Hz: | 179,4-333,5 V |
| Řídící napáj. napětí AC 60HZ: | 179,4-333,5 V |