Katalogový list č. ELOSOS1718604
| Název: | Jednotlivá relé REL-MR- 24DC/21-21AU/MS PHOENIX CONTACT 2987985 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718604 |
| EAN: | 4046356480994 |
| Kód dodavatele: | 2987985 |
| Recyklační poplatek: | 0,02 Kč |
| Hloubka: | 25 mm |
| Šířka: | 12,7 mm |
| Výška: | 29 mm |
| S LED indikací: | ne |
| Typ ovládacího napětí: | DC |
| Počet spín. kontaktů.: | 0 |
| Počet přepín. kontaktů: | 2 |
| Počet rozpín. kontaktů.: | 0 |
| Typ spínacího kontaktu: | jednoduchý kontakt |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Nominální proud: | 0,018 A |
| Řídící napáj. napětí DC: | 19,2-52,8 V |