Katalogový list č. ELOSOS1718585
| Název: | Vazební relé PSR-SPP- 24DC/FSP/2X1/1X2 PHOENIX CONTACT 2986957 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718585 |
| EAN: | 4046356520928 |
| Kód dodavatele: | 2986957 |
| Recyklační poplatek: | 0,13 Kč |
| Šířka: | 17,5 mm |
| Výška: | 112 mm |
| Hloubka: | 114,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | pružinová svorka |
| Montáž na lištu: | ne |
| Provedení: | Základní zařízení |
| Zpožděné uvolnění: | 0,05-0,05 s |