Katalogový list č. ELOSOS1718559
| Název: | Elektronický reléový modul PLC-OSC- 24DC/ 24DC/ 5/ACT 2982786 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718559 |
| EAN: | 4046356342841 |
| Kód dodavatele: | 2982786 |
| Recyklační poplatek: | 0,07 Kč |
| S LED indikací: | ano |
| Typ výstupního napětí: | DC |
| Provozní proud Ie: | 5 A |
| Typ vstupního napětí: | DC |
| Výstupní napětí.: | 3-33 V |
| Vstupní napětí.: | 19,2-28,8 V |
| Typ digitálního výstupu: | elektronické |