Katalogový list č. ELOSOS1718547
| Název: | Miniaturní elektronické relé OPT-24DC/230AC/ 2 2982171 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718547 |
| EAN: | 4017918996970 |
| Kód dodavatele: | 2982171 |
| Recyklační poplatek: | 0,01 Kč |
| S LED indikací: | ne |
| Typ výstupního napětí: | AC |
| Provozní proud Ie: | 2 A |
| Typ vstupního napětí: | DC |
| Vstupní napětí.: | 19,2-28,8 V |
| Typ digitálního výstupu: | elektronické |
| Výstupní napětí.: | 24-253 V |