Katalogový list č. ELOSOS1718533
| Název: | Vazební relé PSR-SPP- 24UC/URM/3X1/3X2 PHOENIX CONTACT 2981842 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718533 |
| EAN: | 4046356138611 |
| Kód dodavatele: | 2981842 |
| Recyklační poplatek: | 0,15 Kč |
| Hloubka: | 112 mm |
| Šířka: | 22,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | pružinová svorka |
| Montáž na lištu: | ne |
| Výška: | 114,5 mm |
| Provedení: | Základní zařízení |
| Zpožděné uvolnění: | 0,015-0,015 s |