Katalogový list č. ELOSOS1718532
| Název: | Vazební relé PSR-SCP- 24UC/URM/3X1/3X2 PHOENIX CONTACT 2981839 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718532 |
| EAN: | 4046356138604 |
| Kód dodavatele: | 2981839 |
| Recyklační poplatek: | 0,13 Kč |
| Hloubka: | 99 mm |
| Šířka: | 22,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Montáž na lištu: | ne |
| Výška: | 114,5 mm |
| Provedení: | Základní zařízení |
| Zpožděné uvolnění: | 0,015-0,015 s |