Katalogový list č. ELOSOS1718500
| Název: | Bezpečnostní relé PSR-SPP- 24DC/ESP4/2X1/1X2 PHOENIX CONTACT 2981017 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718500 |
| EAN: | 4017918911072 |
| Kód dodavatele: | 2981017 |
| Recyklační poplatek: | 0,18 Kč |
| Výška: | 112 mm |
| Šířka: | 22,5 mm |
| Hloubka: | 114,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | pružinová svorka |
| Montáž na lištu: | ne |
| Provedení: | Základní zařízení |
| Zpožděné uvolnění: | 0,06-0,06 s |