Katalogový list č. ELOSOS1718483
| Název: | Patice pro relé PLC-BSC-120UC/21HC/SO46 PHOENIX CONTACT 2980432 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718483 |
| EAN: | 4017918921224 |
| Kód dodavatele: | 2980432 |
| Recyklační poplatek: | 0,06 Kč |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 94 mm |
| Šířka: | 14 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |