Katalogový list č. ELOSOS1718477
| Název: | Patice pro relé PLC-BSC-120UC/21/SO46 PHOENIX CONTACT 2980319 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718477 |
| EAN: | 4017918895709 |
| Kód dodavatele: | 2980319 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 94 mm |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |