Katalogový list č. ELOSOS1718447
| Název: | Vícenásobný reléový modul UMK-16 RM 24DC/MKDS PHOENIX CONTACT 2972990 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718447 |
| EAN: | 4017918088910 |
| Kód dodavatele: | 2972990 |
| Recyklační poplatek: | 0,46 Kč |
| Hloubka: | 59 mm |
| Výška: | 77 mm |
| Šířka: | 259 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |