Katalogový list č. ELOSOS1718443
| Název: | Předávací modul UMKS- C64M-VS PHOENIX CONTACT 2970565 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718443 |
| EAN: | 4017918087753 |
| Kód dodavatele: | 2970565 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Výška: | 77 mm |
| Jmenovité napětí: | 125 V |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 64 |
| Šířka: | 134,8 mm |
| Hloubka: | 70,87 mm |