Katalogový list č. ELOSOS1718425
| Název: | Pasivní modul UM 45-FLK50/AB-1756 PHOENIX CONTACT 2968357 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718425 |
| EAN: | 4017918587772 |
| Kód dodavatele: | 2968357 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Výška: | 45 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 40 |
| Hloubka: | 50,5 mm |
| Šířka: | 115,8 mm |