Katalogový list č. ELOSOS1718423
| Název: | Předávací modul UM 45-DO/LA/SIM8 PHOENIX CONTACT 2968195 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718423 |
| EAN: | 4017918173692 |
| Kód dodavatele: | 2968195 |
| Recyklační poplatek: | 0,08 Kč |
| Počet pólů: | 12 |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Hloubka: | 50,9 mm |
| Šířka: | 74,8 mm |
| Výška: | 50,02 mm |