Katalogový list č. ELOSOS1718333
| Název: | Patice pro relé PLC-BSC- 24DC/ 1/SEN PHOENIX CONTACT 2966061 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718333 |
| EAN: | 4017918130831 |
| Kód dodavatele: | 2966061 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 94 mm |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |