Katalogový list č. ELOSOS1718328
| Název: | Pasivní modul UM 45-FLK50/32IM/ZFKDS/PLC PHOENIX CONTACT 2965224 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718328 |
| EAN: | 4017918125202 |
| Kód dodavatele: | 2965224 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Šířka: | 195 mm |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Výška: | 45 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 50 |
| Hloubka: | 60,6 mm |