Katalogový list č. ELOSOS1718326
| Název: | Reléová svorka DEK-REL- 24/1/SEN/SO123 PHOENIX CONTACT 2964940 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718326 |
| EAN: | 4017918415686 |
| Kód dodavatele: | 2964940 |
| Recyklační poplatek: | 0,02 Kč |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 56 mm |
| Šířka: | 6,2 mm |
| S LED indikací: | ne |
| Typ ovládacího napětí: | AC/DC |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet spín. kontaktů.: | 0 |
| Počet přepín. kontaktů: | 0 |
| Počet rozpín. kontaktů.: | 0 |
| Řídící napáj. napětí AC 50Hz: | 19,2-26,4 V |
| Řídící napáj. napětí AC 60HZ: | 19,2-26,4 V |
| Řídící napáj. napětí DC: | 19,2-26,4 V |