Katalogový list č. ELOSOS1718319
| Název: | Reléový modul DEK-REL-G24/21 PHOENIX CONTACT 2964500 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718319 |
| EAN: | 4017918117733 |
| Kód dodavatele: | 2964500 |
| Recyklační poplatek: | 0,02 Kč |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 56 mm |
| Šířka: | 6,2 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Typ ovládacího napětí: | AC/DC |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet spín. kontaktů.: | 0 |
| Počet přepín. kontaktů: | 1 |
| Počet rozpín. kontaktů.: | 0 |
| Řídící napáj. napětí AC 50Hz: | 19,2-26,4 V |
| Řídící napáj. napětí AC 60HZ: | 19,2-26,4 V |
| Typ spínacího kontaktu: | jednoduchý kontakt |
| Řídící napáj. napětí DC: | 19,2-26,4 V |
| Materiál povrchu kontaktu: | bez úpravy |
| Nominální proud: | 0,009 A |