Katalogový list č. ELOSOS1718284
| Název: | Bezpečnostní relé PSR-SCP- 24UC/THC4/2X1/1X2 PHOENIX CONTACT 2963721 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718284 |
| EAN: | 4017918818692 |
| Kód dodavatele: | 2963721 |
| Recyklační poplatek: | 0,16 Kč |
| Výška: | 99 mm |
| Šířka: | 22,5 mm |
| Hloubka: | 114,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Vhodné pro zabezpečení: | ano |
| Montáž na lištu: | ne |