Katalogový list č. ELOSOS1718267
| Název: | Předávací modul UM 45-FLKS64 PHOENIX CONTACT 2962719 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718267 |
| EAN: | 4017918087388 |
| Kód dodavatele: | 2962719 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Výška: | 45 mm |
| Šířka: | 136 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 64 |
| Hloubka: | 52,37 mm |