Katalogový list č. ELOSOS1718263
| Název: | Předávací modul UM 45-FLKS26 PHOENIX CONTACT 2962667 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718263 |
| EAN: | 4017918087333 |
| Kód dodavatele: | 2962667 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Šířka: | 74 mm |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Výška: | 45 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 26 |
| Hloubka: | 52,37 mm |