Katalogový list č. ELOSOS1718257
| Název: | Předávací modul UM 45-FLK34 PHOENIX CONTACT 2962599 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718257 |
| EAN: | 4017918087265 |
| Kód dodavatele: | 2962599 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Výška: | 45 mm |
| Počet pólů: | 34 |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Hloubka: | 50,5 mm |
| Šířka: | 109,8 mm |