Katalogový list č. ELOSOS1718251
| Název: | Pasivní modul UM 45-FLK50/PLC PHOENIX CONTACT 2962489 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718251 |
| EAN: | 4017918087180 |
| Kód dodavatele: | 2962489 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Výška: | 45 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 50 |
| Hloubka: | 50,5 mm |
| Šířka: | 124,8 mm |