Katalogový list č. ELOSOS1718203
| Název: | Předávací modul UM 25-D25SUB/S/FRONT/Q PHOENIX CONTACT 2959612 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718203 |
| EAN: | 4017918086268 |
| Kód dodavatele: | 2959612 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 25 mm |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud: | 2,5 A |
| Počet pólů: | 25 |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Výška: | 217 mm |
| Hloubka: | 46,492303 mm |