Katalogový list č. ELOSOS1718199
| Název: | Předávací modul UM 25-D 9SUB/S/FRONT/Q PHOENIX CONTACT 2959573 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718199 |
| EAN: | 4017918086220 |
| Kód dodavatele: | 2959573 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 25 mm |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud: | 2,5 A |
| Počet pólů: | 9 |
| Výška: | 117 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Hloubka: | 46,49 mm |