Katalogový list č. ELOSOS1718171
| Název: | Elektronický reléový modul EMG 17-OV- 12DC/240AC/3 PHOENIX CONTACT 2954222 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718171 |
| EAN: | 4017918084882 |
| Kód dodavatele: | 2954222 |
| Recyklační poplatek: | 0,09 Kč |
| S LED indikací: | ano |
| Typ výstupního napětí: | AC |
| Provozní proud Ie: | 3 A |
| Typ vstupního napětí: | DC |
| Vstupní napětí.: | 9,6-14,4 V |
| Typ digitálního výstupu: | elektronické |
| Výstupní napětí.: | 48-280 V |