Katalogový list č. ELOSOS1718155
| Název: | Reléový modul EMG 22-REL/KSR- 24/21-21 PHOENIX CONTACT 2950323 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718155 |
| EAN: | 4017918083991 |
| Kód dodavatele: | 2950323 |
| Recyklační poplatek: | 0,06 Kč |
| Výška: | 75 mm |
| Šířka: | 22,5 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Typ ovládacího napětí: | AC/DC |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet spín. kontaktů.: | 0 |
| Hloubka: | 62,5 mm |
| Počet přepín. kontaktů: | 2 |
| Počet rozpín. kontaktů.: | 0 |
| Řídící napáj. napětí DC: | 21,6-26,4 V |
| Řídící napáj. napětí AC 50Hz: | 21,6-26,4 V |
| Řídící napáj. napětí AC 60HZ: | 21,6-26,4 V |
| Typ spínacího kontaktu: | jednoduchý kontakt |
| Materiál povrchu kontaktu: | bez úpravy |
| Nominální proud: | 0,018 A |