Katalogový list č. ELOSOS1718065
| Název: | Elektronická reléová svorka DEK-OV- 5DC/ 24DC/ 3 2941361 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718065 |
| EAN: | 4017918080389 |
| Kód dodavatele: | 2941361 |
| Recyklační poplatek: | 0,02 Kč |
| S LED indikací: | ano |
| Typ výstupního napětí: | DC |
| Provozní proud Ie: | 3 A |
| Výstupní napětí.: | 3-30 V |
| Vstupní napětí.: | 4-6 V |
| Typ vstupního napětí: | DC |
| Typ digitálního výstupu: | elektronické |