Katalogový list č. ELOSOS1718061
| Název: | Reléový modul DEK-REL- 24/O/1 PHOENIX CONTACT 2941154 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718061 |
| EAN: | 4017918080310 |
| Kód dodavatele: | 2941154 |
| Recyklační poplatek: | 0,02 Kč |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 56 mm |
| Šířka: | 6,2 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Typ ovládacího napětí: | AC/DC |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet spín. kontaktů.: | 1 |
| Počet přepín. kontaktů: | 0 |
| Počet rozpín. kontaktů.: | 0 |
| Řídící napáj. napětí AC 50Hz: | 19,2-26,4 V |
| Řídící napáj. napětí AC 60HZ: | 19,2-26,4 V |
| Typ spínacího kontaktu: | dvojitý kontakt |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Řídící napáj. napětí DC: | 19,2-26,4 V |
| Nominální proud: | 0,0065 A |