Katalogový list č. ELOSOS1718054
| Název: | Reléový modul EMG 17-REL/KSR- 48/21-21-LC PHOENIX CONTACT 2940401 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1718054 |
| EAN: | 4017918080075 |
| Kód dodavatele: | 2940401 |
| Recyklační poplatek: | 0,06 Kč |
| Šířka: | 17,5 mm |
| Výška: | 75 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Typ ovládacího napětí: | AC/DC |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet spín. kontaktů.: | 0 |
| Hloubka: | 62,5 mm |
| Počet přepín. kontaktů: | 2 |
| Počet rozpín. kontaktů.: | 0 |
| Řídící napáj. napětí AC 50Hz: | 38,4-52,8 V |
| Řídící napáj. napětí AC 60HZ: | 38,4-52,8 V |
| Typ spínacího kontaktu: | jednoduchý kontakt |
| Řídící napáj. napětí DC: | 38,4-52,8 V |
| Materiál povrchu kontaktu: | bez úpravy |
| Nominální proud: | 0,01 A |