Katalogový list č. ELOSOS1717965
| Název: | Oddělovací spínací zesilovač MACX MCR-EX-SL-NAM-NAM-SP PHOENIX CONTACT 2924883 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717965 |
| EAN: | 4046356667852 |
| Kód dodavatele: | 2924883 |
| Recyklační poplatek: | 0,15 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Vhodné pro zabezpečení: | ano |
| Počet kanálů: | 1 |
| Hloubka: | 113,7 mm |
| Spotřeba energie: | 0,6 W |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Typ napájení: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-60 °C |
| Napáj. napětí DC: | 9,6-30 V |
| Výška: | 107,9 mm |
| Spínací napětí: | 8,2 V |