Katalogový list č. ELOSOS1717964
| Název: | Modul řízení ventilu MACX MCR-EX-SL-SD-23-48-LFD-SP PHOENIX CONTACT 2924870 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717964 |
| EAN: | 4046356635004 |
| Kód dodavatele: | 2924870 |
| Recyklační poplatek: | 0,15 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Hloubka: | 113,7 mm |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Typ napájení: | jiné |
| Provozní teplota: | -20-60 °C |
| Napáj. napětí DC: | 19,2-30 V |
| Výška: | 107,9 mm |