Katalogový list č. ELOSOS1717958
| Název: | Měřicí převodník teploty MACX MCR-EX-T-UI-UP-SP PHOENIX CONTACT 2924689 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717958 |
| EAN: | 4046356629102 |
| Kód dodavatele: | 2924689 |
| Recyklační poplatek: | 0,16 Kč |
| EMC verze: | ano |
| Hmotnost: | 0,1637 kg |
| Teplota okolí: | 65-20 °C |
| Měřicí rozsah: | -250-2500 °C |