Katalogový list č. ELOSOS1717948
| Název: | Oddělovací zesilovač napájení MACX MCR-SL-RPSSI-I-UP-SP PHOENIX CONTACT 2924210 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717948 |
| EAN: | 4046356449502 |
| Kód dodavatele: | 2924210 |
| Recyklační poplatek: | 0,14 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 17,5 mm |
| Počet kanálů: | 1 |
| Hloubka: | 113,7 mm |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Typ napájení: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-60 °C |
| Spotřeba energie: | 1,9 W |
| Výška: | 107,9 mm |
| Napáj. napětí DC: | 19,2-253 V |