Katalogový list č. ELOSOS1717942
| Název: | Modul řízení ventilu MACX MCR-EX-SL-SD-21-60-LP-SP PHOENIX CONTACT 2924100 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717942 |
| EAN: | 4046356338523 |
| Kód dodavatele: | 2924100 |
| Recyklační poplatek: | 0,16 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Počet kanálů: | 1 |
| Hloubka: | 113,7 mm |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-60 °C |
| Výška: | 107,9 mm |