Katalogový list č. ELOSOS1717941
| Název: | Oddělovací spínací zesilovač MACX MCR-EX-SL-2NAM-T-SP PHOENIX CONTACT 2924090 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717941 |
| EAN: | 4046356337335 |
| Kód dodavatele: | 2924090 |
| Recyklační poplatek: | 0,13 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Vhodné pro zabezpečení: | ano |
| Počet kanálů: | 2 |
| Hloubka: | 113,7 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Typ napájení: | jiné |
| Spínací napětí: | 30 V |
| Provozní teplota: | -40-60 °C |
| Napáj. napětí DC: | 19,2-30 V |
| Výška: | 107,9 mm |
| Spotřeba energie: | 0,85 W |
| Spínací proud: | 0,05 A |