Katalogový list č. ELOSOS1717860
| Název: | Elektronické relé ST-OE3- 24DC/ 48DC/100 PHOENIX CONTACT 2911058 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717860 |
| EAN: | 4017918079482 |
| Kód dodavatele: | 2911058 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| S LED indikací: | ano |
| Výstupní napětí.: | 8-48 V |
| Provozní proud Ie: | 0,1 A |
| Vstupní napětí.: | 21,6-26,4 V |
| Typ digitálního výstupu: | elektronické |