Katalogový list č. ELOSOS1717519
| Název: | Jednotlivá relé REL-OR3/LDP-48DC/3X21 PHOENIX CONTACT 2908897 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717519 |
| EAN: | 4055626355504 |
| Kód dodavatele: | 2908897 |
| Recyklační poplatek: | 0,01 Kč |
| Šířka: | 35 mm |
| Výška: | 35 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Typ ovládacího napětí: | DC |
| Počet spín. kontaktů.: | 0 |
| Počet přepín. kontaktů: | 3 |
| Počet rozpín. kontaktů.: | 0 |
| Typ elektrického připojení: | plug-in připojení |
| Typ spínacího kontaktu: | jednoduchý kontakt |
| Řídící napáj. napětí DC: | 40,8-52,8 V |
| Hloubka: | 54,4 mm |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | bez úpravy |
| Nominální proud: | 0,031 A |