Katalogový list č. ELOSOS1717479
| Název: | Bezpečnostní relé REL-SR- 24DC/2X21/FG PHOENIX CONTACT 2908777 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717479 |
| EAN: | 4055626338651 |
| Kód dodavatele: | 2908777 |
| Recyklační poplatek: | 0,02 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Výška: | 29 mm |
| Šířka: | 12,6 mm |
| Hloubka: | 25,5 mm |
| S LED indikací: | ne |
| Počet spín. kontaktů.: | 0 |
| Počet přepín. kontaktů: | 2 |
| Počet rozpín. kontaktů.: | 0 |
| Typ spínacího kontaktu: | jednoduchý kontakt |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | bez úpravy |
| Nominální proud: | 0,029 A |