Katalogový list č. ELOSOS1717478
| Název: | Boční díl UM122-SEFE/L PHOENIX CONTACT 2908773 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717478 |
| EAN: | 4017918160692 |
| Kód dodavatele: | 2908773 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | zelená |
| Montáž na lištu: | ne |
| Typ prostoru: | otevřené |
| Hloubka: | 27,1 mm |
| Číslo RAL: | 6021 |
| Typ povrchu: | jiné |
| Výška: | 127,5 mm |
| Šířka: | 6,45 mm |