Katalogový list č. ELOSOS1717448
| Název: | Reléový modul UMK-5REL/KSR-24/230/KRK5S/MSTB PHOENIX CONTACT 2908666 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717448 |
| EAN: | 4055626320267 |
| Kód dodavatele: | 2908666 |
| Recyklační poplatek: | 0,23 Kč |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 64 mm |
| Šířka: | 78,5 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |