Katalogový list č. ELOSOS1717446
| Název: | Měřicí převodník teploty MACX MCR-TS-I-OLP PHOENIX CONTACT 2908662 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717446 |
| EAN: | 4055626355450 |
| Kód dodavatele: | 2908662 |
| Recyklační poplatek: | 0,17 Kč |
| Modulární typ: | ano |
| Hmotnost: | 0,1718 kg |
| Měřicí rozsah: | -250-2500 °C |
| Teplota okolí: | 85-40 °C |