Katalogový list č. ELOSOS1717445
| Název: | Měřicí převodník teploty MACX MCR-EX-TS-I-OLP-SP PHOENIX CONTACT 2908661 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717445 |
| EAN: | 4055626355436 |
| Kód dodavatele: | 2908661 |
| Recyklační poplatek: | 0,21 Kč |
| Modulární typ: | ano |
| Hmotnost: | 0,2057 kg |
| Měřicí rozsah: | -250-2500 °C |
| Teplota okolí: | 85-40 °C |