Katalogový list č. ELOSOS1717416
| Název: | Pasivní modul VIP-3/SC/FLK50/AN/2P/S7-1500 PHOENIX CONTACT 2908497 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717416 |
| EAN: | 4055626363509 |
| Kód dodavatele: | 2908497 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 50 |
| Jmenovité napětí: | 25 V |
| Výška: | 68,8 mm |
| Hloubka: | 60,7 mm |
| Šířka: | 128,2 mm |