Katalogový list č. ELOSOS1717415
| Název: | Pasivní modul VIP-3/PT/FLK50/AN/S7-1500 PHOENIX CONTACT 2908496 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717415 |
| EAN: | 4055626357690 |
| Kód dodavatele: | 2908496 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Hloubka: | 63 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 50 |
| Jmenovité napětí: | 25 V |
| Výška: | 75,8 mm |
| Šířka: | 97,7 mm |