Katalogový list č. ELOSOS1717409
| Název: | Pasivní modul VIP-3/PT/2FLK14/AN/2P/S7-1500A PHOENIX CONTACT 2908465 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717409 |
| EAN: | 4055626352596 |
| Kód dodavatele: | 2908465 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 82,5 mm |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Hloubka: | 63 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 14 |
| Jmenovité napětí: | 25 V |
| Výška: | 75,8 mm |