Katalogový list č. ELOSOS1717385
| Název: | Jištění FUSE 5A/32V FK-1 2908367 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717385 |
| EAN: | 4055626294780 |
| Kód dodavatele: | 2908367 |
| Recyklační poplatek: | 0,01 Kč |
| Nominální proud: | 5 A |
| Charakteristika: | jiné |
| Název: | Jištění FUSE 5A/32V FK-1 2908367 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717385 |
| EAN: | 4055626294780 |
| Kód dodavatele: | 2908367 |
| Recyklační poplatek: | 0,01 Kč |
| Nominální proud: | 5 A |
| Charakteristika: | jiné |